У Білозерському районі заняттями фізичною культурою і спортом охоплено 6151 учнів

12.09.2013 16:43:00

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України у Білозерському районі заняттями фізичною культурою і спортом охоплено 6151 учнів09 вересня 2013 року в смт Білозерка за участі першого заступника голови районної державної адміністрації  Ірини Ляшенко відбулась нарада з питань реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» в частині популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини.

На нараді були розглянуті питання щодо проведення в районі олімпійського тижня та олімпійського уроку, узгоджено питання про святкування дня фізичної культури і спорту, розроблено план спортивних заходів на вересень-грудень 2013 року.

Загалом, на 01 вересня  2013 року  заняттями фізичною культурою і спортом охоплено 6151 учнів загальноосвітніх шкіл району. Дану роботу проводять 36 вчителів фізичної культури. На базі районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи функціонує 10 філій (45 груп) з олімпійських видів спорту (важка атлетика, легка атлетика, волейбол, гандбол, футбол, баскетбол, греко-римська боротьба) в яких займаються спортом 496 дітей.

Для занять фізичною культурою і спортом в районі функціонує 172 відкритих спортивних майданчики (з них два стадіони). Протягом серпня місяця 2013 року проведено роботу по модернізації 3 спортивних майданчиків та створено один новий майданчик, зокрема, встановлено три баскетбольні щити та дві волейбольні стійки, одна волейбольна сітка.

Корисні посилання