У Білозерському районі завершили утеплення фасаду дитячого садка вартістю більше 500 тис. грн

20.08.2013 22:00:00

У поточному році в рамках завдань і доручень Президента України завершено утеплення фасаду дитячого садка с.Олександрівка вартістю 535 тис. грн за рахунок коштів передбачених Кіотським протоколом

У поточному році в рамках завдань і доручень Президента України завершено утеплення фасаду дитячого садка с.Олександрівка вартістю 535 тис. грн за рахунок коштів передбачених Кіотським протоколом. З метою економії енергоресурсів також планується встановити тепловий насос у вказаному закладі, вартість проекту складає 240 тис. грн. Для виконання робіт з місцевого бюджету Олександрівської сільської ради виділено 10 тис. грн. та 170 тис. грн кошти Королівства Норвегії.
Садівська, Киселівська, Посад-Покровська, Станіславська та Микільська сільські ради уклали договори з ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія» на виготовлення проектної документації з метою отримання коштів по Кіотському протоколу для проведення термосанації будівель своїх дитячих садків. 
Питання впровадження енергозберігаючих технологій у бюджетних установах району розглядалось на нараді 19 серпня 2013 року в смт Білозерка при голові районної державної адміністрації Валерії Поддубному, який у своєму виступі зазначив, що в умовах постійного підвищення цін на енергоносії зростає потреба вживати конкретні заходи з енергозбереження та використання альтернативних видів енергії. 
З цією метою на території району активно проводиться робота по впровадженню проектів з енергозбереження, в першу чергу це стосується об’єктів соціальної сфери. З метою покращення умов навчання та праці у Білозерській №1, Станіславській, Дніпровській школах та шкільному відділенні Чорнобаївського НВК у 2013 році відділом освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації проводиться робота щодо залучення «Зелених екологічних інвестицій» для проведення термосанації будівель вищеназваних навчальних закладів.  
На сьогодні розробляються проекти, для чого Дніпровська, Чорнобаївська сільські та Білозерська селищна рада виділили з місцевих бюджетів по 50 тис. грн, Станіславська сільська рада – 20 тис. грн. Вжиті заходи дадуть змогу значно зекономити бюджетні кошти по опаленню даних закладів соціальної сфери. Питання впровадження енергозберігаючих технологій знаходяться на постійному контролі в районній державній адміністрації.

Корисні посилання