У Чаплинському районі відкрили меморіальну дошку увічнення пам’яті Андрія Шершеня, який загинув в зоні АТО

02.12.2014 16:21:00

У Хлібодарівській загальноосвітній школі Чаплинського району відбувся мітинг з нагоди урочистого відкриття меморіальної дошки увічнення пам’яті колишнього випускника Шершеня Андрія Олексійовича, який загинув при виконанні військового обов’язку в зоні АТО

У Хлібодарівській загальноосвітній школі Чаплинського району відбувся мітинг з нагоди урочистого відкриття меморіальної дошки увічнення пам’яті колишнього випускника Шершеня Андрія Олексійовича, який загинув при виконанні військового обов’язку в зоні АТО.
Хлібодарівський сільський голова Віталій Свінціцький, виступаючи перед громадою, запевнив, що земляка-героя Андрія Шершеня хлібодарівці будуть пам’ятати завжди. Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Бурейко поклонився батькам, які виростили і виховали відважного сина і попросив їх розраховувати на підтримку влади. Мати загиблого воїна, Олена Шершень у своєму виступі сказала: «Я пишаюся своїм сином Андрієм, який захищав країну і вдячна вчителям за те, що вони навчили його любити Україну».
На заході були присутні військові, які дислокуються на території району, а також директор Хлібодарівської ЗОШ Василь Іванчак, який прибув у тимчасову відпустку і несе службу в зоні АТО. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого воїна, до меморіальної дошки поклали квіти.
Довідка
Народився Андрій Олексійович Шершень 22 серпня 1981 року в с. Стара Жадова Чернівецькоі області.В село Хлібодарівку переїхав у 1985 році. У 1999 році закінчив Хлібодарівську школу. Навчався в Кіровоградському державному університеті. За покликом серця Андрій Олексійович став воєнним. Звання – старшина, посада – заступник командира розвідувальної групи, фах – снайпер. Учасник парашутної команди полку (здійснив понад 200 стрибків з різних видів парашутів), інструктор по стрільбі.
Місця служби – Первомайськ (Крим), Кіровоград (3-й полк спецпризначення). Брав участь у миротворчих операціях в Іраку, Кувейті. Загинув 29 липня 2014 року під час виконання бойового завдання в складі розвідгрупи в районі міста Сніжне Донецької області, потрапивши у засідку бойовиків. Нагороджений відзнакою «За заслуги» ІІ ступеня посмертно.

Корисні посилання