В ЦНАПах Херсонщини з’явилося нове обладнання – 4 мобільні кейси

28.12.2019 08:18:01
В ЦНАПах Херсонщини з’явилося нове обладнання – 4 мобільні кейси

За допомогою цього обладнання спеціалісти ЦНАПу в 2020 році зможуть надавати адміністративні послуги віддалено від робочого місця адміністратора ЦНАПу.

Мобільний кейс – обладнання, яке складається з комплекту сучасної портативної техніки: ноутбук, сканер, принтер, модем для доступу до мережі Інтернет, веб-камера, пристрій для зчитування інформації з паспортів з електронним безконтактним носієм (ІD-карток). Такий кейс розрахований на 8 годин автономної роботи.

Завдяки мобільному кейсу громадяни, які перебувають на стаціонарному лікуванні та у найвіддаленіших населених пунктах, люди з особливими потребами та похилого віку зможуть отримувати якісні адміністративні послуги не відвідуючи ЦНАП.

Все це стало можливим завдяки плідної співпраці обласної державної адміністрації з проектом технічної допомоги USAID.

Так, за допомогою цих мобільних кейсів будуть обслуговувати мешканців Генічеського, Новотроїцького, Чаплинського районів, а також Мирненської ОТГ Каланчацького району. Алгоритм роботи мобільного ЦНАПу наступний: суб'єкт звернення (громадянин, якому необхідна та або інша послуга) телефонує до відповідного ЦНАПу та робить попередню заявку. У попередньо узгоджений день до нього виїжджає фахівець і надає відповідну послугу.

 

Корисні посилання