В Департаменті екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації ОГОЛОШЕНО конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В»

03.09.2019 12:22:44
В Департаменті екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації ОГОЛОШЕНО конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В»

В Департаменті екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації ОГОЛОШЕНО конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В»:

– Головний спеціаліст відділу заповідної справи та біоресурсів управління заповідної справи, земельних ресурсів та економіки природокористування.

Перелік вакантних посад в Департаменті екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації станом на 03 вересня 2019 року:

  1. Головний спеціаліст відділу нормування атмосферного повітря, водних ресурсів та надрокористування управління нормування атмосферного повітря та оцінки впливу на довкілля.
  2. Головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами управління нормування атмосферного повітря та оцінки впливу на довкілля.
  3. Спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами управління нормування атмосферного повітря та оцінки впливу на довкілля.
  4. Головний спеціаліст відділу заповідної справи та біоресурсів управління заповідної справи, земельних ресурсів та економіки природокористування.
  5. Головний спеціаліст відділу економіки природокористування моніторингу та зв’язків з громадськістю управління заповідної справи, земельних ресурсів та економіки природокористування

Корисні посилання