У м.Каховка залучають дітей та молоді до занять спортом

14.09.2013 01:21:00

11 вересня 2013 року відбулось засідання міської координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при Каховському міськвиконкомі

11 вересня 2013 року відбулось засідання міської координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при Каховському міськвиконкомі. 
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова міської координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту Віталій Чернявський у своєму виступі наголосив на необхідності суворого виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича “Діти – майбутнє України” зазначив, що необхідно продовжити подальшу модернізацію спортивних об’єктів навчальних закладів міста та Каховської ДЮСШ, залучення дітей та молоді до занять спортом.
На базі навчального пункту човнової станції Каховської ДЮСШ відновились міські змагання з академічного веслування, присвячені пам’яті Почесного громадянина міста, тренера Костянтина Сорочинського та Дню Незалежності України. Спортсмени змагалися у трьох вікових групах на човнах-одиночках на дистанції 1000 м. 
Віталій Чернявський підкреслив, що 2013 рік – перший в новому олімпійському циклі, був насичений спортивними подіями. Спортсмени Каховки у поточному році досягли ряд високих результатів на престижних змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, в тому числі і колишні випускники Каховської ДЮСШ. А саме, у цьому році вперше в історії нашого міста учасником Чемпіонату світу з легкої атлетики в Москві взяв участь вихованець Каховської ДЮСШ Корчмід Олександр (перший тренер Сергій Шурмельов). Вперше Чемпіонкою світу з шахів у складі жіночої збірної команди України (Астана) стала ще одна вихованка Каховської ДЮСШ Жукова Наталія (перший тренер Войнаревич Валерій) та ін.
Разом з тим, дуже важливим є не тільки високі спортивні досягнення, а й розвиток фізичної культури, масового спорту, пропаганда здорового способу життя, оздоровлення дітей та молоді.
Ці аспекти займають особливе місце в нових соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича: Діти – майбутнє України. Тому, першочерговим завданням, яке ставить перед собою Каховський міськвиконком, є залучення до участі у фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходах максимальної кількості населення міста. Приємно, що авторитет спорту та фізичної культури підтримують і ветерани.
Чемпіоном світу та Чемпіоном Європи 2013 року з гирьового спорту серед ветеранів за версією Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту став керівник аматорського об’єднання фізичного розвитку «Богатир» Маринін Павло.
В цьому році в Республіці Білорусь відбувся турнір Міжнародної тенісної федерації (ITF) серед ветеранів і любителів “LIDSKOE PIVO CUP”. В одиночному розряді серед жінок (вікова категорія +45) Галина Комягіна завоювала срібну нагороду, а її чоловік Володимир Комягін став бронзовим призером турнірі з «міксту» (вікова категорія +45).
 
Своїми спортивними досягненнями вони привертають увагу дітей та молоді до переваг здорового способу життя, до занять фізичною культурою і спортом, викорінення із свідомості громадян байдужості до свого здоров’я. 

Корисні посилання