У м.Каховка проводяться перевірки соціальних об'єктів

28.01.2014 17:39:00

Одним із пріоритетних напрямків соціальних ініціативах Президента України є забезпечення якісних умов життя населення, в тому числі підвищення якості дошкільної освіти

Одним із пріоритетних напрямків соціальних ініціативах Президента України є забезпечення якісних умов життя населення, в тому числі підвищення якості дошкільної освіти. З метою реалізації цих завдань, міською владою створено всі умови для розвитку дітей в садочках міста та виділені значні кошти для того, щоб маленьким каховчанам було тепло та затишно: побудовані індивідуальні котельні в ДНЗ Свєтлово, проводиться заміна вікон на сучасні склопакети, відремонтовано теплопостачання в я/с «Берізка» тощо. 
 
27 січня перший заступник міського голови Павло Пуляєв провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та соціальної сфери м. Каховки з питання зимового періоду 2014 року. Як зазначив Павло Пуляєв: «Ініційовані Президентом України Віктором Януковичем реформи в освітній галузі передбачають в першу чергу, концентрацію уваги і дій на поліпшення умов перебування і розвитку дитини в закладах освіти»

Після наради Павло Пуляєв відвідав один з соціальних об’єктів — дитячий садок №6 «Сонечко», у якому працює автономна котельна, та перевірив умови, у яких перебувають діти. Під час спілкування директор ДНЗ «Сонечко» Катерина Гнесь відзначила значні позитивні зрушення в забезпеченні дошкільного закладу, звернула увагу на те, що після встановлення автономної котельні та пластикових вікон температурний режим у приміщеннях дитсадка сягає +22/+25 градусів. 

Корисні посилання