У м.Нова Каховка відкрито нову лінію з виробництва круглопустотілих залізобетонних плит

16.10.2012 15:13:00

Сьогодні, перебуваючи з робочим візитом у м.Нова Каховка, голова обласної державної адміністрації Микола Костяк оглянув та ознайомився з роботою ТОВ «Олеся»

Сьогодні, перебуваючи з робочим візитом у м.Нова Каховка, голова обласної державної адміністрації Микола Костяк оглянув та ознайомився з роботою ТОВ «Олеся», де взяв участь у відкритті нової лінії з виробництва круглопустотілих залізобетонних плит.

Звертаючись до працівників підприємства він відзначив злагоджену і якісну роботу керівництва та фахівців: «Протягом двох років я бачу, як потужно розвивається ваше підприємство і як активно приймає участь у будівництві багатьох об’єктів нашої області», – сказав Микола Костяк.

Потому, Микола Костяк разом із директором ТОВ «Олеся» Валерієм Сєровим перерізали символічну стрічку на вході до цеху, після чого оглянули приміщення і ознайомилися з процесом роботи нової лінії з виробництва круглопустотілих залізобетонних плит.

Валерій Сєров під час огляду цеху розповів Миколі Костяку, про роботу підприємства, ознайомив з процесом виготовлення продукції та зазначив, що даний цех спеціалізується на виробництві пустотних плит перекриття, виробнича потужність складає 15 тис. кв. м плит та вони виробляються на лінії (доріжці) довжиною 130 метрів.

Відповідаючи на питання журналістів голова облдержадміністрації підкреслив, що завжди радий бачити, підприємства, які працюють і розвиваються: «Сьогодні в багатьох інвестиційних проектах, які реалізуються на Херсонщині бере участь ТОВ «Олеся», адже це підприємство відповідально виконує завдання і обсяги роботи, які перед ними поставлені», – сказав Микола Костяк.

Корисні посилання