У м.Нова Каховка відбулася VII міська конференція учнівського самоврядування

25.10.2013 19:12:00

23 жовтня цього року в м. Нова Каховка у великій залі засідань виконавчого комітету відбулася VІІ загальноміська учнівська конференція

23 жовтня цього року в м. Нова Каховка у великій залі засідань виконавчого комітету відбулася VІІ загальноміська учнівська конференція. Організатор заходу – міська Рада учнівського самоврядування (МРУС). Всебічну підтримку надали куратори з Будинку дитячої творчості. 
На конференції було зареєстровано 98 учасників з 13 загальноосвітніх навчальних закладів, серед яких шкільні лідери, активісти, голови учнівського самоврядування шкіл та кандидати до міської ради учнівського самоврядування, педагоги-організатори.
Учасники конференції заслухали звіт про роботу МРУС за попередній навчальний рік, який зачитав Білім Андрій (СЗОШ №8) та виступи співдоповідачів – Кравченко Ірини (ЗОШ № 1) про особливості роботи по координації роботи шкіл та організації міських заходів і Кір’як Валерії (НКТЕЛ) про напрямки роботи учнівського самоврядування в світі. 
Цікавим досвідом роботи про діяльність учнівського самоврядування поділились представники від НВК № 2 (Захарова Марія), ЗОШ № 3 (Шахматова Анастасія). Кондратенко Анастасія (НКТЕЛ) розповіла учасникам конференції про напрацювання учнівського самоврядування  ліцею щодо створення традицій в закладі.
На конференції затвердили новий склад міської Ради учнівського самоврядування, окреслили напрямки роботи на 2013-2014 навчальний рік.     
Участь в конференції та в діяльності міської Ради учнівського самоврядування загалом позитивним чином впливає на учнів, оскільки сприяє формуванню в них активної життєвої позиції, розвитку компетентності, залученню особистості до громадської діяльності та становленню активного члена громадськості.

Корисні посилання