У Голопристанському районі відкрили козацьку світлицю

30.05.2013 18:08:00

З метою проведення публічних заходів та культурного розвитку в Голопристанському районі в селі Чулаківка створено козацьку світлицю

З метою проведення публічних заходів культурного розвитку в Голопристанському районі в селі Чулаківка створено козацьку світлицю, яку відкрили козаки Чулаківської сотні “Кінбурнського куреня” Херсонського Коша Українського козацтва на чолі із сотенним отаманом Миколою Коробкою.
На заходах були присутні сільський голова, учнівська молодь, гості, запрошені з обласного та районного центрів. Отаман “Кінбурнського куреня” Юрій Чемойдар подарував музею експонати ХVІІІ століття – макітру та коромисло. Козаки Чулаківського осередку встановили пам’ятний знак на місці зруйнованого храму в 30-ті роки, реставрували сільський фонтан, встановили пам’ятну табличку на місці оборони села та загибелі сільських мешканців в роки фашистської навали. Крім того, козаки кожного тижня виходять на чергування з метою охорони громадського порядку. Тісно співпрацюють з учнями загальноосвітньої школи.

Корисні посилання