У містах Каховка, Нова Каховка планується організувати систему сортування та переробки твердих побутових відходів

05.03.2013 21:49:00

Організувати у містах систему роздільного збору твердих побутових відходів з наступним їх вивезенням, сортуванням, переробкою та утилізацією пропонує Державне підприємство «Укрекоресурси»

У містах Каховка, Нова Каховка планується організувати систему сортування та переробки твердих побутових відходів. Про це стало відомо сьогодні під час наради з питань поводження з твердими побутовими відходами, яку провів голова обласної державної адміністрації Микола Костяк.

Організувати у містах систему роздільного збирання твердих побутових відходів з подальшим їх вивезенням, сортуванням, переробкою та утилізацією пропонує Державне підприємство «Укрекоресурси». 

Як повідомив заступник директора ДП «Укрекоресурси» Вадим Домарецький, у кожному місті планується розмістити 300-400 контейнерів для роздільного збору відходів, біля полігону буде обладнано сортувальну лінію, для вивезення сміття працюватиме два автомобіля. Лише на початковому етапі така система дозволить зменшити об’єми твердих побутових відходів, які потрапляють на полігон на 20%.

Голова обласної державної адміністрації запропонував також розглянути можливість проведення відповідної роботи і у містах Скадовську та Генічеську,  де питання вивозу побутового сміття є особливо актуальним, враховуючи те, що у літній період міста приймають велику кількість відпочиваючих.

Микола Костяк також акцентував, що обласна державна адміністрація вже довгий час проводить роботу з пошуку інвесторів для впровадження сучасних технологій з переробки відходів, проте здебільшого компанії зацікавлені лише у відведенні відповідної земельної ділянки. Голова облдержадміністрації підкреслив, що виділення землі у  користування буде можливим лише за умови реальної реалізації проекту.

Корисні посилання