В Херсонській ТПП відбувся навчальний тренінг «Як експортувати до Канади»

13.12.2018 09:55:27
В Херсонській ТПП відбувся навчальний тренінг «Як експортувати до Канади»

Проектом CUTIS в партнерстві з Херсонською торгово-промисловою палатою проведено навчальний тренінг «Як експортувати до Канади».

Проект CUTIS (Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій) в співпраці з торгово-промисловими палатами розпочав серію тренінгів для малого та середнього бізнесу (МСБ) в регіонах.

Головна ціль – розповісти бізнесу про перспективи експорту до Канади та нові можливості, які відкрила зона вільної торгівлі між Канадою та Україною (CUFTA).

Навчальний тренінг в Херсоні об’єднав близько 20 підприємців з таких галузей як легка промисловість, сільське господарство, виробництво пластикових товарів та продуктів харчування, хімічна промисловість, промислове обладнання, IT-послуги тощо.

В рамках зустрічі були розглянуті такі питання як специфіка канадського ринку та розробка експортної стратегії, особливості пошуку партнерів, тарифне та нетарифне регулювання експортних поставок до Канади, логістика, використання інструментів e-commerce (в першу чергу такої платформи як Etsy) та багато іншого.

Лекторами виступили фахівці Херсонської ТПП та експерти проекту CUTIS.

Представники підприємств області, які вже мають досвід експорту до Канади, поділилися секретами ведення бізнесу в країні.

Корисні посилання