У Каховці на Різдво навчали правилам безпеки

08.01.2014 17:38:00

7 січня з метою попередження травмування та загибелі людей від переохолодження співробітники Державної пожежно-рятувальної частини №13 під час проведення масових Різдвяних заходів в м. Каховка організували навчання населення діям під час різкого зниження температур

7 січня з метою попередження травмування та загибелі людей від переохолодження співробітники  Державної пожежно-рятувальної частини №13 під час проведення масових Різдвяних заходів в м. Каховка організували навчання населення діям під час різкого зниження температур.
Зокрема, за допомогою волонтерів Церкви «Відродження» було продемонстровано практичні дії по організації гарячого харчування населення (150 чоловік). А також рятувальники провели з відпочивальниками бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, дій населення під час виявлення вибухонебезпечних предметів, заборони паління в нетверезому стані та профілактики загибелі людей на льоду.
Загалом заходами профілактичного спрямування було охоплено 376 чоловік, яким роздали 450 листівок з питань безпеки життєдіяльності.

Корисні посилання