У Каховці обговорили концепцію реформи місцевого самоврядування

16.05.2014 16:10:00

15 травня 2014 року відбулося засідання дискусійного клубу громадського діалогу в рамках польсько-українського проекту “Суспільний капітал для українського самоврядування” з обговорення законодавчих, суспільних, політичних економічних умов, які сприяють або перешкоджають реформі місцевого самоврядування

15 травня 2014 року на базі Каховського міськвиконкому (в рамках міських заходів до Дня Європи), при підтримці відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради відбулося засідання дискусійного клубу громадського діалогу в рамках польсько-українського проекту “Суспільний капітал для українського самоврядування” з обговорення законодавчих, суспільних, політичних економічних умов, які сприяють або перешкоджають реформі місцевого самоврядування і адміністративно-територіального устрою в Україні. В Україні проект реалізує МГО “Інститут демократії імені Пилипа Орлика” спільно з Щецинським регіональним центром Фундації розвитку місцевої демократії (FRDL). 
В засіданні взяло участь 25 чоловік: з Каховки, Нової Каховки та Каховського району. Це, в основному, працівники органів місцевого самоврядування, молодіжні лідери, активісти громадського та політичного життя, члени міської Ради з питань молодіжної політики. Дебати “Розвиток місцевого самоврядування: проблеми та перспективи” проводили експерти проекту: координатор проекту по м.Каховка, власний кореспондент газети “Новий день” Олег Батурин, журналіст газети “Вестник Приазовья” (м.Генічеськ) Андрій Бейник та Ірина Дишлова-Пилєєва (м.Чугуїв, Харківська область).
 
Концепція реформи місцевого самоврядування викликала бурхливе обговорення серед присутніх. Адже в результаті її проведення Херсонщину планують поділити на три сегменти. Херсонський, Новокаховський і Нижньосірогозський – такі три райони можуть залишитися в нашій області в разі успішного проведення реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні. Великі зміни чекають й на місцеві ради: зокрема, до складу Каховської міськради можуть увійти села Коробки, Малокаховка та смт Любимівка.

Корисні посилання