У Каховці відкрили весняну серію інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

24.03.2014 15:31:00

21 березня у Каховці відкрили весняну серію інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» у клубі «Ерудит» ЗОШ № 1. У ролі знавців прем’єрної зустрічі виступили учні 11-А класу

21 березня у Каховці відкрили весняну серію інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» у клубі «Ерудит» ЗОШ № 1. У ролі знавців прем’єрної зустрічі виступили учні 11-А класу. Так почався новий цикл інтелектуальної боротьби, по завершенні якого команда, що виграла з найбільшим відривом від команди телеглядачів, стане чемпіоном цієї битви розуму.
У ході гри учасникам були запропоновані питання від команди телеглядачів, серед яких вчителі і колишні учні школи, працівники різних установ міста. У грі є і деякі виняткові правила. Так, наприклад, 1 раз під час гри команда може відмовитися відповідати на питання. Також є на столі і конверт з питанням від пана ведучого, а ще команда може скористатися допомогою клубу. У цій грі обидва випадки не змусили себе довго чекати. 
Команда зіграла бліц і супербліц, відповідала на питання з чорним ящиком, просила допомоги клубу. Гості відзначили, що цього сезону питання стали на порядок складнішими. Як не шукали гравці вірні відповіді, перемога залишилася за командою телеглядачів. Кращим гравцем команди стала її капітан – Олександра Черноусова. 

Корисні посилання