У Каховці розглянули впровадження інноваційних технологій в роботу дитсадків

01.10.2013 21:13:00

В рамках соціальних ініціативах Президента України на науково-теоретичному семінарі, що відбувся 25 вересня на базі гімназії, розглядалось питання запровадження інноваційних технологій в роботу дошкільних закладів м.Каховки

В рамках соціальних ініціативах Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти та розширення мережі дошкільних навчальних закладів на науково-теоретичному семінарі, що відбувся 25 вересня на базі гімназії, розглядалось питання запровадження інноваційних технологій в роботу дошкільних закладів м.Каховки. Впродовж останніх років плідно працювала творча група педагогів-дошкільників «На хвилі інновацій», яка вивчала перспективний педагогічний досвід з даного питання. Наукове підґрунтя для подальшої роботи було надано науковцями кафедри дошкільної освіти та освітнього менеджменту КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». Співпраця науковців і практиків дає змого більш якісно забезпечувати науково-методичний супровід навчально-виховного процесу. 
Як зазначила Марина Василенко, методист з дошкільної освіти відділу освіти Каховської міської ради, ініційовані Президентом України Віктором Януковичем реформи в освітній галузі передбачають в першу чергу, концентрацію уваги і дій на поліпшення умов перебування і розвитку дитини в закладах освіти. У виступах керівників дошкільних закладів відмічалось про значні позитивні зрушення в дошкільній освіті, щодо нормативного, методичного, фінансового забезпечення. Науково-теоретичний семінар дав змогу ще раз проаналізувати, визначити проблеми, намітити перспективи в роботі дошкільних закладів на інноваційний розвиток.  
До послуг батьків і дітей у місті Каховці функціонує 8 дошкільних навчальних закладів з різноманітними напрямками діяльності; кожного року 1410 дітей радо зустрічають 291 працівник дошкілля, з них – 139 педагогів, які творять казку наяву для наших малюків; якісне забезпечення педагогів зросло на 3% у порівняні з минулим роком: 80 педагогів з базовою вищою освітою, 59 з повною вищою освітою; 8 відмінників освіти України, 3 звання «Вихователь-методист», 1 звання «Психолог-методист», 2 магістри, 14 – з вищою категорією, 11 з І категорією, 16 з ІІ категорією; створені сучасні умови для розвитку пізнавальних та творчих здібностей. З 1 вересня 2013 року дошкільні навчальні заклади здійснюють навчально-виховний процес за програмами «Дитина в дошкільні роки», «Українське дошкілля».  
З метою реалізації завдань Президента України Віктора Януковича, міською владою створено всі умови для розвитку дітей в садочках міста. Укріплюється матеріально-технічна база. Міською владою виділені значні кошти. В першу чергу, щоб маленьким каховчанам було тепло та затишно, побудовані індивідуальні котельні в ДНЗ Свєтлово, проводиться заміна вікон на сучасні склопакети, відремонтовано теплопостачання в я/с «Берізка», виділені кошти на покрівлю та відмостку в я/с «Веселка».

Корисні посилання