У Каховці відбулися районні зональні змагання з волейболу

11.03.2013 18:19:00

У спортивних залах Семенівського НВК, Малокаховської, Заозерненської, Чорнянської ЗОШ І-IIІ ст. відбулися районні зональні змагання з волейболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів.У спортивних залах Семенівського НВК, Малокаховської, Заозерненської, Чорнянської ЗОШ І-IIІ ст. відбулися районні зональні змагання з волейболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях брали участь 16 команд, які в чотирьох зонах за коловою системою визначили переможців груп для участі у фінальній частині турніру.

У І зоні переможцем стала команда учнів Тавричанської ЗОШ І-IIІ ст., у II зоні –  команда Малокаховської ЗОШ І-IIІ ст., у III зоні – команда Червоноперекопської ЗОШ І-IIІ ст., у IV зоні – команда Чорнянської ЗОШ І-IIІ ст.

Саме ці команди 13 лютого 2013 року в спортивній залі Малокаховської ЗОШ І-IIІ ст. упродовж 5-ти годин вели вперту боротьбу за призові місця турніру.

У підсумку змагань перше місце посіла команда юнаків Чорнянської ЗОШ І-IIІ ст., другим призером стала команда учнів Тавричанської ЗОШ І-IIІ ст., третє призове місце завоювала команда учнів Малокаховської ЗОШ І-IIІ ст., на четвертому місці опинилася команда Червоноперекопської ЗОШ І-IIІ ст.

По закінченню змагань команді-переможниці вручено перехідний кубок і диплом першого ступеня, командам-призерам змагань вручено дипломи відповідних ступеніп від відділу освіти, молоді та спорту Каховської районної державної адміністрації.