У Каховському дитячому садочку "Іскорка" відкрили ще одну групу

11.02.2014 16:15:00

У Каховці на базі дитячого садочка “Іскорка” офіційно відкрили ще одну групу. З цієї нагоди працівники дошкільного закладу організували концерт за участю своїх вихованців

У Каховці на базі дитячого садочка “Іскорка” офіційно відкрили ще одну групу. З цієї нагоди працівники дошкільного закладу організували концерт за участю своїх вихованців. Щасливих батьків і малюків, колектив дитячого садка привітали заступник міського голови Віталій Чернявський, начальник відділу освіти Михайло Гончар, методист міського методичного кабінету Марина Василенко та  завідуюча установи Ірина Дороган.
Відкриваючи нову групу під назвою «Зернятко», Віталій Чернявський підкреслив, що в Каховці серйозна робота проводиться з виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення здоров’я та творчого розвитку підростаючого покоління.
Під час свята дітей розважали веселі клоуни, які разом з малечею читали вірші, а старша група дитсадочку підготувала для гостей цікаві хореографічні постановки. Запальні ковбої, чарівна Зима разом зі своїми подружками-сніжинками, колоритні україночки – все дійство супроводжувалось гучними оплесками батьків та веселим сміхом дітей. Після святкового концерту вони разом з батьками грали в групі. Спеціально для юних «зарняток» в цей день було випечено  великий смачний пиріг.
Начальник відділу освіти Михайло Гончар зазначив, що завдяки відкриттю додаткової групи в дитячий садок прийдуть ще 15 маленьких каховчан. А міська рада докладає всіх зусиль, щоб можливість отримати повноцінну дошкільну освіту була у кожної дитини.

Корисні посилання