У Каланчацькому районі заходами по зміцненню та збереженню здоров’я охоплено близько 270 дітей

11.09.2013 22:42:00

З метою виконання в районі соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича 09 вересня поточного року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ольги Харченко відбулася робоча нарада щодо підготовки населених пунктів району до відзначення Дня фізичної культури та спорту та проведення Олімпійського тижня з 09-15 вересня цього рокуЗ метою виконання в Каланчацькому районі соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича 09 вересня поточного року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ольги Харченко відбулася робоча нарада щодо підготовки населених пунктів району до відзначення Дня фізичної культури та спорту та проведення Олімпійського тижня з 09-15 вересня цього року. В заході взяли участь керівники структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрації, видатні спортсмени району.

У ході засідання було зазначено, що зміцненню та збереженню здоров’я дітей сприяє робота 18 секцій комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа», які працюють в шести школах району. Заняттями у них охоплено близько 270 учнів. На базі Каланчацької загальноосвітньої школи № 2 вже третій рік поспіль працює обласний експериментальний майданчик «Створення моделі інноваційного навчального закладу «Школа здоров’я». У минулому навчальному році кількість секцій Дитячо-юнацької спортивної школи збільшилась на три (одна секція з карате – з 01 вересня 2012 року, дві секції з настільного тенісу – з 01 листопада 2012 року). Команда учнів спортивної школи виборола на чемпіонаті України з карате-до серед юнаків в березні поточного року три срібних та чотири бронзових медалі. З 2013/14 навчального року друга  секція з карате буде відкрита на базі Гаврилівської загальноосвітньої школи.

Наприкінці заходу було наголошено на тому, що з метою популяризації фізичної культури і спорту, здорового способу життя, розвитку пріоритетних видів спорту передбачено проведення Олімпійського дня, дитячого фестивалю «Старти надій» 13 вересня цього року на районному стадіоні «Юність».

Корисні посилання