У Каланчацькому районі переселенців забезпечують житлом та підтримують фінансово

23.10.2014 22:13:00

У Каланчаку відбулося засідання координаційного штабу стосовно соціального забезпечення біженців, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Каланчацького району Херсонської області

На території Каланчацького району перебуває 11 переселенців, котрі проживають в готелі «Колос». Даній категорії людей виділено матеріальну допомогу на загальну суму 10 000 грн. Троє людей працевлаштовано за сприяння Каланчацького районного центру зайнятості. 
Про це повідомила перший заступник голови Каланцачької райдержадміністрації Ганна Загорулько під час чергового засідання координаційного штабу стосовно соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Каланчацького району Херсонської області.
Також було зазначено, що 17 дітей з цих сімей відвідують шкільні та дошкільні навчальні заклади району. Діти із соціально-незахищених сімей-переселенців харчуються в навчальних закладах району безкоштовно. До управління Пенсійного фонду України у Каланчацькому районі станом на 16 жовтня цього року звернулося 56 осіб, з яких 49 забезпечено отримання пенсії в районі. До районної міграційної служби звернулося загалом 92 чоловіка, всі вони отримали відповідні талони та гуманітарну допомогу.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації готує відповідні документи переселенцям на отримання ними матеріальної допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 01 жовтня 2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».
За результатом проведення засідання штабу, було розроблено ряд рішень, спрямованих на удосконалення методів роботи з вимушеними переселенцями.

Корисні посилання