У Каланчацькому районі контролюють готовність військових частини до зими

07.11.2014 18:25:00

Готовність військових до зими – основне питання, яке розглядали на засіданні ради оборони району 06 листопада 2014 року. Нарада відбулася під головуванням очільника району Івана Гончарського за участю дев’яти командирів військових підрозділів, які розташовані на території Каланчацького району, голови райради Миколи Котелевича, керівників установ і організацій району, сільських, селищних голів

З початком осені на всіх військових частинах, котрі перебувають на території Каланчацького району, почали працювати над утепленням місць несення служби.
 
Готовність військових до зими – основне питання, яке розглядали на засіданні ради оборони району 06 листопада 2014 року. Нарада відбулася під головуванням очільника району Івана Гончарського за участю дев’яти командирів військових підрозділів, які розташовані на території Каланчацького району, голови райради Миколи Котелевича, керівників установ і організацій району, сільських, селищних голів.
 
Під час засідання усі командири звітували про готовність своїх частин до зимових умов: усі місця несення служби готові на 90%. У деяких підрозділах лишаються потреби у додатковому підвезені лісоматеріалів, підключенні до електромережі та забезпеченні підвозу питної води. 
За результатами розгляду зазначених питань були прийняті рішення та розроблено ряд заходів, спрямованих на удосконалення методів роботи з військовими частинами. На останок, очільник району зазначив, що подібні засідання ради оборони району будуть проводитися раз на два тижні, щоб міцно тримати руку на пульсі потреб військових.

Корисні посилання