У Каланчацькому районі обговорили ефективний інвестиційний розвиток

09.04.2014 17:00:00

Володимир Мартиненко, доктор наук з державного управління, професор, наголосив у своїй промові про вагому роль інвестиційного розвитку в Каланчацькому районі

07 квітня 2014 року в Каланчацькому районному будинку культури відбулась зустріч громади з Володимиром Мартиненком, доктором наук з державного управління, професором, відомим фахівцем у галузях державного управління, інвестиційної діяльності, та Галиною Сагач, доктором педагогічних і теологічних наук, професором, академіком чотирьох міжнародних академій, академіком АН Вищої школи України, почесним доктором Острозької академії, Хмельницького національного університету, директором Центру риторики “Златоуст” Міжрегіональної Академії управління персоналом (м.Київ) тощо.
Зустріч розпочав голова райдержадміністрації Іван Гончарський. Володимир Мартиненко наголосив у своїй промові про вагому роль інвестиційного розвитку в Каланчацькому районі. Зауважив, що інвестиції люблять тишу та стабільність, щоб цього досягти, треба очистити землю від сміття, перерахувати ресурси, на основі яких можна буде працювати. На завершення свого виступу професор вказав на те, що він з Іваном Гончарським розроблять ефективну інвестиційну програму для Каланчацького району. 
Завершила зустріч Галина Сагач, котра виділила, на її думку, 5 основних чинників створення та розвитку заможної, єдиної держави: віра, наука, освіта, культура та мистецтво. Свій виступ Галина Сагач завершила словами Вернадського: «Мислити глобально, а діяти локально». На завершення заходу Галина Сагач подарувала Каланчацькій центральній районній бібліотеці свої авторські книги.

Корисні посилання