У Каланчацькому районі обговорили євроінтеграційні процеси в Україні

30.11.2013 01:00:00

На засіданні колегії, яке відбулось 27 листопада 2013 року, розглянуто питання «Про роз’яснення та обговорення євроінтеграційних процесів в Україні, а також рішення керівництва держави з цього питання»

27 листопада 2013 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, в роботі якої приймали участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, підприємств та організацій району. На засіданні розглянуто питання «Про роз’яснення та обговорення євроінтеграційних процесів в Україні, а також рішення керівництва держави з цього питання». В обговоренні взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Шумей, редактор газети «Слава праці» Галина Єрмишко, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ірина Лапенко.
Колегія районної державної адміністрації прийняла резолюцію наступного змісту:
З метою вжиття заходів щодо забезпечення національної безпеки України, більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які необхідно здійснити для відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими державами – членами Співдружності Незалежних Держав, формування належного рівня внутрішнього ринку, який забезпечував би паритетні відносини між Україною та державами – членами Європейського Союзу, що є базовим принципом міжнародного права і основою економічної безпеки держави, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. №  905-р «Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами — членами, з іншої сторони» та офіційне звернення Президента України Віктора Януковича від 23 листопада 2013 року, колегія Каланчацької районної державної адміністрації підтримує:
1. Безальтернативність побудови суспільства європейських стандартів в Україні, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому ти регіоні проживаєш чи на який майдан виходиш.
2. Призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами – членами, з іншої сторони, і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013р. «Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами – членами, з іншої сторони».
3. Пропозицію Європейському Союзу та Російській Федерації утворити комісію на тристоронній основі для опрацювання комплексу питань, спрямованих на відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин, розширення та сприяння міжнародній торгівлі, подальшу лібералізацію ринку, узгодження регуляторної бази для покращення умов провадження підприємницької діяльності.

Корисні посилання