У Каланчацькому районі обговорили практичне втілення виробництва електроенергії з використання енергії сонця

19.08.2013 23:36:00

Учасники «круглого столу», який відбувся 19 серпня 2013 року в районній державній адміністрації, в рамках завдань і доручень Президента України обговорили потенціал та практичне втілення виробництва електроенергії з використання енергії сонця

Учасники «круглого столу», який відбувся 19 серпня 2013 року в районній державній адміністрації, в рамках завдань і доручень Президента України обговорили потенціал та практичне втілення виробництва електроенергії з використання енергії сонця. В даному заході взяли участь керівництво району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадськості та компанії з будівництва об’єктів альтернативної енергетики. 
 
Представник ТОВ «ЕНЕКО Україна» Ольга Ткаченко наголосила, що фотоелектрична станція призначена для виробництва електричної енергії шляхом перетворення енергії сонячного випромінювання у електричну енергію. Цей процес забезпечується шляхом використання напівпровідникових сонячних панелей та є одним з пріоритетних напрямків розвитку альтернативної енергетики в світі. 
Ділянка спорудження електричної станції площею 97,5 га знаходиться в адміністративних межах Червоночабанської сільської ради за межами села Каїрка Каланчацького району Херсонської області. Вздовж ділянки проходить автомобільна дорога Чаплинка–Армянськ, а також дві магістральні ЛЕП 330 кВ та місцеві розподільчі ЛЕП 35-10 кВ. Електрична енергія буде  передаватись до загальної споживчої мережі. Проектна потужність сонячної електростанції складає 37,5 Мвт, в робочий час на електростанції одночасно знаходиться близько 72 робітників.
В кінці заходу голова районної державної адміністрації Галина Малишенко за дорученням Херсонської єпархії Української православної церкви Московського патріархату безпосередньо вручила Ользі Ткаченко Орден «Святої рівноапостольної княгині Ольги» за участь в проведенні заходів на території області з нагоди 1025 років хрещення Русі. Голова райдержадміністрації наголосила, що однією з найвищих жіночих нагород православної церкви Ольга Ткаченко нагороджена за вагомий внесок в відродження духовності та утвердження високих екологічних стандартів на території району.

Корисні посилання