У Каланчацькому районі відкрили кімнату медико-соціальної допомоги районної організації Червоного Хреста

03.08.2013 01:29:00

2 серпня 2013 року в селищі Каланчак відбулася важлива подія – відкриття кімнати медико-соціальної допомоги районної організації Червоного Хреста2 серпня 2013 року в селищі Каланчак відбулася важлива подія – відкриття кімнати медико-соціальної допомоги районної організації Червоного Хреста. Це стало можливим завдяки неабиякій підтримці з боку керівництва району та активній позиції голови районної організації Червоного Хреста України Тетяни Петруненко, яка вже більше ніж три роки очолює благодійну організацію.

В урочистому заході взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Харченко, директор районного центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді Наталія Хмельницька, секретар Каланчацької селищної ради Світлана Харченко, голова районної громадської організації Органіації ветеранів України Надія Куюн, представники громадськості та засобів масової інформації. 

Відтепер, при необхідності, кожен може звернутися сюди за допомогою та отримати відповідні медичні послуги, покращити знання з догляду за хворими вдома та дізнатися про особливості надання першої допомоги.

Відповідають за роботу медико-соціальної кімнати дві медичні сестри районної організації Товариства, які протягом тривалого періоду сумлінно та якісно доглядають за хворими. 

Варто зазначити, що медико-соціальна кімната гарно відремонтована, забезпечена медикаментами, перев’язувальним матеріалом та усіма необхідними засобами для догляду за недужими і все це завдяки небайдужим мешканцям району, а саме: приватним підприємцям, працівникам підприємств та організацій району та волонтерам.

Корисні посилання