У Каланчацькому районі відсвяткували 17-ту річницю Конституції України

01.07.2013 16:55:00

27 червня 2013 року на площі Т.Г. Шевченка в селищі Каланчак відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди 17-ї річниці Конституції України

27 червня 2013 року на площі Т.Г.Шевченка в селищі Каланчак відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди 17-ї річниці Конституції України. Під час урочистостей учні Каланчацьких загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ст. № 1 та № 2 поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві. Традиційно під час урочистої частини до слова були запрошені голова районної державної адміністрації Галина Малишенко та голова районної ради Микола Шептура, які привітали усіх присутніх зі святом та висловили упевненість, що громадянська злагода – найважливіше досягнення нашого суспільства – стане запорукою позитивних змін у державі і якнайшвидшого розвитку її економіки.

Після урочистої частини відбувся концерт, підготовлений мистецькими колективами закладів культури району. На заході були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Шумей, керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Харченко, керівники та начальники відділів та структурних підрозділів РДА, громадськість та учнівська молодь.
На відзначення 17-ї річниці Конституції України у центральній районній бібліотеці для дорослих оформлено виставку копій архівних матеріалів, які свідчать про підтримку у 1996 році конституційного процесу і схвалення нової Конституції України.
Цього ж дня в селищі Каланчак відбулася низка заходів до Дня молоді. Серед них: спортивні змагання  з футболу, виступ місцевих вокально-інструментальних гуртів та конкурсно-розважальна програма.
  
Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції та Дня молоді відбулися на території всіх населених пунктів району.

Корисні посилання