У Каланчацькому районі планується розміщення фотоелектричної станції

06.09.2013 22:30:00

На виконання соціальних ініціатив Президента України у Каланчацькому районі планується розміщення фотоелектричної станції

05 вересня 2013 року відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Галини Малишенко з депутатами та мешканцями територіальної громади села Новопавлівка. Разом із головою адміністрації поспілкуватись із мешканцями сільської ради приїхали головний лікар Каланчацької центральної районної лікарні Ігор Жар, заступник начальника районного управління Пенсійного фонду в Херсонській області Віталіна Шендрик.
Основною проблемою, що турбує мешканців даної громади, є стан дороги між залізничним полустанком Рачівка і селом Новопавлівка. Присутні звернулись до голови адміністрації за допомогою у вирішенні цієї проблеми. В свою чергу Галина Володимирівна пообіцяла в короткий термін вирішити дане питання. 
Перш за все, у своєму виступі голова адміністрації акцентувала увагу присутніх на здобутках соціально-економічного розвитку Каланчацького району. Також, Галина Володимирівна окреслила майбутні перспективи розвитку району та зауважила, що основним завданням на даний час є впровадження на місцях соціальних ініціатив Президента України  Віктора Януковича, а саме в частині залучення інвестицій в район. Вона наголосила, що день за днем ми здобуваємо перемогу в цьому напрямку, залучаємо інвесторів, поетапно втілюємо у життя конкретні плани. 
Так, завдяки інвесторам ТОВ «ЕНЕКО Україна» в адміністративних межах Червоночабанської сільської ради планується розміщення фотоелектричної станції, призначеної для виробництва електричної енергії шляхом перетворення енергії сонячного випромінювання у електричну енергію. Наостанок, Галина Володимирівна зауважила, що сьогодні іде складний процес реформування. Усі реформи даються складно. Люди не звикли до різких перемін. Проте, пройшовши критичний етап, реформи вступають в дію і з часом ми бачимо позитивні результати. 
Також виступили головний лікар центральної лікарні та заступник начальника районного управління Пенсійного фонду в Херсонській області. Присутні мали можливість поставити запитання та висловити свої претензії до роботи тієї чи іншої структури. В цілому резонансних питань не виникало.

Корисні посилання