У Каланчацькому районі привітали зі святом працівників сільського господарства

24.11.2014 18:10:00

16 листопада 2014 року в Україні відзначили День працівників сільського господарства. Урочистості, приурочені цьому святу, відбулись 20 листопада у районному Будинку культури, в яких брали участь трудові колективи сільськогосподарських господарств

16 листопада 2014 року в Україні відзначили День працівників сільського господарства. Урочистості, приурочені цьому святу, відбулись 20 листопада у районному Будинку культури, в яких брали участь трудові колективи сільськогосподарських господарств та представники більшості трудових колективів підприємств, установ та організацій району.
Привітати аграріїв району з професійним святом на урочистості завітали голова районної ради Микола Котелевич та голова районної державної адміністрації Іван Гончарський, котрі висловили глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району та побажали, щоб їхня віддана праця і надалі служила на користь рідному краю, державі, на благо України. 
З нагоди свята Іван Гончарський та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ірина Бойко урочисто вручили Почесну грамоту голови облдержадміністрації, Грамоти Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Грамоти голови райдержадміністрації. Після закінчення офіційної частини нагородження за участі художньої самодіяльності районного Будинку культури відбувся святковий концерт.

Корисні посилання