У Каланчацькому районі триває підготовка до літнього оздоровчо-туристичного сезону 2014 рік

29.04.2014 17:14:00

25 квітня 2014 року під головуванням очільника райдержадміністрації Івана Гончарського відбулась нарада з питань підготовки баз відпочинку до початку оздоровчого сезону в районі, в якій брали участь заступник голови райдержадміністрації Ганна Загорулько

25 квітня 2014 року під головуванням очільника райдержадміністрації Івана Гончарського відбулась нарада з питань підготовки баз відпочинку до початку оздоровчого сезону в районі, в якій брали участь заступник голови райдержадміністрації Ганна Загорулько, голова районної ради Микола Котелевич, начальник відділу туризму і спорту Ірина Лапенко, сільські, селищні голови, керівники контролюючих органів, котрі входять до складу районної комісії щодо підготовки баз відпочинку до літнього оздоровчо-туристичного сезону 2014 року, директори баз відпочинку.
Під час наради заслухали звіт Ірини Лапенко щодо підсумків проведення курортно-оздоровчого сезону за 2013 рік, де вона вказала на зменшення кількості туристів через наявність великої кількості медуз в морі. Також наголосила на тому, що відсутня співпраця між Хорлівським сільським головою, базами відпочинку та приватними структурами с. Хорли. Через таку неорганізовану співпрацю втрачається контроль над надходженнями до місцевих бюджетів.
Нараду продовжив Іван Гончарський, котрий окреслив шляхи залучення в наш район “напливу” туристів, а саме:
1) задіяти в цій сфері якісну рекламу про оздоровчо-курортну зону в ЗМІ з метою залучення великої кількості туристів;
2) доопрацювати відповідну документацію щодо оформлення земельних ділянок та їх паспортів;
3) забезпечити громадський порядок на курортних зонах району у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в країні та районі;
4) привести до порядку санітарний стан територій оздоровчих закладів;
5) налагодити співпрацю райдержадміністрації з оздоровчими закладами.
Також під час наради обговорили питання пожежної безпеки та медичного обслуговування.
На завершення наради Іван Гончарський попрохав керівників баз пришвидшити роботу стосовно оформлення документацій на земельні ділянки та завершити підготовку до початку оздоровчого сезону. 

Корисні посилання