У Каланчацькому районі продовжують забезпечувати військові частини паливними матеріалами та електропостачанням

27.11.2014 17:33:00

Зараз в запланованому режимі продовжуються роботи по забезпеченню військових частин паливними матеріалами (дровами), лісоматеріалами (для укріплення бліндажів) та електропостачанням

25 листопада 2014 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Івана Гончарського відбулося чергове засідання Ради оборони району за участю голови райради Миколи Котелевича, керівників військових підрозділів, голів сільських, селищних рад, очільників установ та організацій, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було підбито підсумки виконання доручень голови райдержадміністрації та ради оборони, наданих під час попередньої наради для розміщення та забезпечення військовослужбовців в стаціонарних й пересувних приміщеннях на зимовий період. Згідно зі звітами учасників засідання зараз в запланованому режимі продовжуються роботи по забезпеченню військових частин паливними матеріалами (дровами), лісоматеріалами (для укріплення бліндажів) та електропостачанням.
Також у ході засідання було повідомлено про проведений медогляд особового складу військових підрозділів. Окремо було відмічено про обов’язкове проходження військовими рентгеноскопії з метою попередження та раннього виявлення хвороб грудної клітки. Вказана процедура буде здійснюватися за допомогою пересувного флюорографа.
Зокрема було наголошено на вагомій ролі волонтерів у допомозі військовим. Тепер волонтерська робота координується із райдержадміністрації, але це не контроль, а посильна допомога волонтерам. Водночас під час наради керівники військових частин висловили подяку Івану Гончарському за надану їм допомогу в облаштуванні на позиціях. На переконання голови райдержадміністрації, надавати всебічну допомогу захисникам можливо лише за рахунок злагоджених дій державних структур, волонтерських організацій та громадськості.

Корисні посилання