У Каланчацькому районі з початку року виплачено понад 18 млн грн на соціальні допомоги

19.09.2013 00:19:00

16 вересня 2013 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Ганни Загорулько у Червоночабанській сільській раді відбулася виїзна нарада з метою виконання в районі соціальних ініціатив Президента України в частині поліпшення якості надання соціальних послуг населенню незалежно від місця проживання

16 вересня 2013 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Ганни Загорулько у Червоночабанській сільській раді відбулася виїзна нарада з метою виконання в районі соціальних ініціатив Президента України в частині поліпшення якості надання соціальних послуг населенню незалежно від місця проживання. 

В ході наради Ганна Загорулько зупинилася на актуальних питаннях якості життя населення району та на спільних подальших кроках його покращення. Зокрема, присутнім на нараді було наголошено, що районна державна адміністрація постійно здійснює заходи щодо поліпшення умов життя населення, особливо пільгових категорій громадян.
Щомісяця кожна п’ята родина району отримує допомогу за рахунок коштів Державного бюджету України, у тому числі малозабезпечені сім’ї, сім’ї з дітьми та інваліди. З початку року державні допомоги надано на суму 18 332,5 тис. грн.
Протягом поточного року за принципом “гроші ходять за дитиною” в районі призначено соціальну допомогу на 13 дітей, які виховуються в прийомних сім’ях. Допомогу нараховано і виплачено на суму 376,0 тис. грн. 
27 осіб отримують допомогу на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. 
У 2013 році 286 сімей району користувалися безготівковою субсидією на житлово-комунальні послуги. Загальна сума нарахованих субсидій на оплату послуг склала 285,8 тис. грн. Готівкову субсидію на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива призначено 283 родинам на суму 258,5 тис. грн. Субсидію готівкою отримали 257 сімей на суму 235,2 тис. грн.
Також акцентувалася увага присутніх на необхідності належної підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, на функціонуванні пунктів обігріву для безпритульних та на проведенні заходів до Дня партизанської слави, організації зустрічей з представниками ветеранських громадських організацій та ін.

Корисні посилання