У Каланчацькому районі відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування

08.12.2014 22:48:00

Напередодні Дня місцевого самоврядування керівництво району привітало працівників, депутатів та активістів представницьких органів краю з професійним святом. На урочистий захід, що відбувся в Каланчацькій школі естетичного виховання, були запрошені депутати районної ради, сільські голови і секретарі, працівники районної ради і райдержадміністрації

Напередодні Дня місцевого самоврядування керівництво району привітало працівників, депутатів та активістів представницьких органів краю з професійним святом. На урочистий захід, що відбувся в Каланчацькій школі естетичного виховання, були запрошені депутати районної ради, сільські голови і секретарі, працівники районної ради і райдержадміністрації.
Перед початком свята присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих в зоні АТО.
З Днем місцевого самоврядування товариство привітали голова районної ради Микола Котелевич, голова райдержадміністрації Іван Гончарський, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук та депутат районної ради 12-ти скликань Валерій Михайленко, які подякували за тісну співпрацю та побажали усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх їхніх життєвих планів і сподівань.
Також Микола Котелевич у своєму виступі акцентував увагу на отриманні Іваном Гончарським на засіданні Херсонської обласної ради Почесної грамоти Верховної Ради України, підбив підсумки обласного етапу щорічного конкурсу «Краща сільська, селищна, міська рада». Друге місце посіла Каланчацька селищна рада, яка отримала грошову винагороду на суму 15 000 грн. Крім того, Микола Котелевич висловив щиру подяку за участь в даному конкурсі голові Хорлівської сільської ради Олегу Лебідю.
У рамках заходу кращих представників місцевого самоврядування району було нагороджено Почесними грамотами та подяками обласної ради, райдержадміністрації та районної ради.
До того ж, на прохання громади Володимир Зінчук виконав пісню на знак вітання зі святом. Свої музичні вітання подарували усім присутнім вчителі та учні Каланчацької школи естетичного виховання.

Корисні посилання