У Каланчацькому районі відбулись урочисті заходи до Міжнародного дня захисту дітей

02.06.2014 23:50:00

2 червня 2014 року в селищі Каланчак відбулись урочисті заходи та святково-розважальна програма до Міжнародного дня захисту дітей

2 червня 2014 року в селищі Каланчак відбулись урочисті заходи та святково-розважальна програма до Міжнародного дня захисту дітей за участю голови райдержадміністрації Івана Гончарського, голови районної ради Миколи Котелевича, помічника народного депутата України Федора Негоя Євгенії Півненко, керівника апарату райдержадміністрації Ольги Харченко, начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлани Дудник, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірини Лапенко, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олени Хребір, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталії Хмельницької, Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області», навчально-виховних закладів району та широкої громадськості. 
До вітального слова були запрошені Іван Гончарський та Євгенія Півненко, котрі зазначили, що у дітей не повинно бути нещасливого дитинства, і за це мають відповідати дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним з найголовніших обов’язків. Закликали усіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Побажали хлопчикам та дівчаткам міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.
Далі Світлана Дудник разом з Ольгою Харченко вручили окремим учням подарунки та Почесні грамоти відділу освіти райдержадміністрації за участь у всеукраїнських, обласних та районних конкурсах, заходах, за високий рівень громадянської свідомості. Діти із задоволенням взяли участь у різноманітних конкурсах, котрі їм підготували казкові герої, мистецьких виступах тощо.

Корисні посилання