У Каланчацькому районі відбувся фестиваль дитячої творчості «Моя маленька Батьківщина»

25.12.2013 16:15:00

20 грудня 2013 року відбувся районний фестиваль дитячої творчості «Моя маленька Батьківщина» у різних жанрах художньої творчості

20 грудня 2013 року відбувся районний фестиваль дитячої творчості «Моя маленька Батьківщина», що проходить за ініціативою голови Каланчацької райдержадміністрації Галини Малишенко та начальника відділу освіти Світлани Дудник для виявлення талановитих і обдарованих дітей шкіл району, школи естетичного виховання та Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області» у різних жанрах художньої творчості. 
До оргкомітету надійшло 85 заявок, загальною кількістю 146 учнів з 10 загальнонавчальних закладів, Каланчацької школи естетичного виховання та ЦДЮТ. Конкурс-фестиваль проходив в чотири етапи за номінаціями: хореографічне мистецтво, читці, художнє виконавство, інструментальне виконавство за трьома віковими категоріями. Конкурсантів привітав перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Шумей та начальник відділу освіти, голова журі фестивалю Світлана Дудник. Всі переможці та учасники були нагороджені грамотами та солодкими призами. 

Корисні посилання