У Каланчацькому районі відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

02.06.2013 00:13:00

В рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України 1 червня 2013 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у селищі Каланчак у районному Будинку культури відбувся святковий концерт

1 червня 2013 року у селищі Каланчак у районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за участю заступника голови районної державної адміністрації Ганни Загорулько, заступника голови районної ради Микола Котелевича, начальника служби у справах дітей Олени Хребір. Присутніх вітали зі святом хореографічні колективи району, учні Каланчацької школи естетичного виховання, юні вокальні виконавці: Денис Крайнов, Вікторія Шередько, Ярослав Овдійчук, Анастасія Сізова та інші.
У заході взяли участь головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Анастасія Калініна, директор комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області» Наталя Ботвінко, спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і головні учасники свята – діти району. Загальна кількість присутніх становила понад 500 осіб.
Заступник голови районної державної адміністрації привітала дітей та присутніх зі святом і наголосила, що діти – це майбутнє держави. Підкреслила значимість даного свята. З вітальним словом виступили заступник голови районної ради та начальник служби у справах дітей. Зокрема, Олена Хребір наголосила, що поліпшення соціального захисту дітей є пріоритетним у реалізації нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».
Спільними грамотами відділу освіти та служби у справах дітей районної державної адміністрації було нагороджено 10 учнів загальноосвітніх шкіл району за високий рівень навчальних досягнень, творчий внесок у культурно-мистецький розвиток шкіл, активну участь у шкільному самоврядуванні, вагомі досягнення у спортивних змаганнях, активну участь у житті школи та вручено цінні подарунки. 
Грамотами також нагородили трьох переможців конкурсу серед дітей «Малюнок на асфальті»: ученицю 6 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Шкодич Віолету, учениць 2 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І ступеня №3 Диких Юлію та Вікторію, учениці 3 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білобровій Валерії вручено дипломи та цінні подарунки. 
У Каланчацькій районній бібліотеці для дітей Каланчацької централізованої бібліотечної системи проведено конкурс дитячого малюнку «Хай завжди усміхаються діти», а з 25 травня в закладі триває книжково-ілюстративна виставка та перегляди літератури «Країна дитячих мрій». На стадіоні «Юність» в селищі Каланчак відбувся дитячий турнір з футболу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Корисні посилання