У Каланчацькому районі значна увага приділяється захисту прав дітей

18.12.2013 19:47:00

Реалізація у регіонах завдань, доручень Президента України щодо захисту прав дитини обговорювались на зустрічі керівництва райдержадміністрації з педагогічним і учнівським колективами з правовиховної тематики в с.Новопавлівка 16 грудня поточного рокуРеалізація у регіонах завдань, доручень Президента України щодо захисту прав дитини обговорювались на зустрічі керівництва райдержадміністрації з педагогічним і учнівським колективами з правовиховної тематики в с.Новопавлівка 16 грудня поточного року, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Шумей, спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Алла Касацька, методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Станіслав Нікіфоров та педагогічний, учнівський колективи Новопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Учасники зустрічі побували на засіданні учнівського комітету даної школи, де разом з учнями обговорили питання роботи учнівського самоврядування та підсумки роботи учнівського комітету за І семестр 2013 року.

У тому числі Алла Касацька провела бесіду з учнями 5-10 класів на правову тематику: «Відповідальність неповнолітніх згідно з Кримінальним та Адміністративним кодексами».

Також Станіслав Нікіфоров розповів учням про доручення Президента України Віктора Януковича щодо поліпшення захисту прав і законних інтересів дітей, котре спрямоване на вирішення їх найгостріших проблем. Саме це доручення було підготовлено після ретельного аналізу питань, з якими самі діти зверталися до Глави держави під час зустрічі з ним 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, та в ході робочих поїздок Віктора Януковича.

Продовжуючи виступ Станіслава Нікіфорова, Олександр Шумей наголосив, що в документі йдеться про першочергові невідкладні заходи щодо охорони здоров’я дітей, їх права на освіту, соціальний захист, правосуддя, інформаційну безпеку, захист від насильства і дискримінації тощо. Він підкреслив: увага Глави держави спрямована насамперед на забезпечення права дитини на освіту, зокрема розвиток інклюзивної освіти та створення повноцінних умов для навчання дітей з особливими потребами в загальноосвітніх школах.

«Захист, допомога і всебічний розвиток дитини – це державна політика, визначена Соціальними ініціативами Президента України В.Януковича. Завдання влади на місцях – забезпечувати її виконання у питаннях забезпечення права кожної дитини на життя, здоров’я і повноцінний розвиток у соціально сприятливому середовищі», – такими словами завершив зустріч Олександр Шумей. 

Корисні посилання