У Катеринівському ФАПі Великолепетиського району зробили євроремонт

11.02.2014 17:38:00

05 лютого 2014 року заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Мошенцем було здійснено виїзд до Катеринівської сільської ради з метою відвідування закладів соціальної сфери, у тому числі – Катеринівського ФАПу

З метою виконання у районі завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення, 05 лютого 2014 року заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Мошенцем було здійснено виїзд до Катеринівської сільської ради з метою відвідування закладів соціальної сфери, у тому числі – Катеринівського ФАПу.
Не секрет, що у невеликих сільських радах за площею і кількістю населення часто виникає проблема відсутності медичних працівників, та й матеріальне забезпечення таких закладів залишається незадовільним. Але ці питання стоять на контролі районної влади та керівників медичних закладів.
Раніше Катеринівський ФАП підпорядковувався центральній районній лікарні, головний лікар якої Петро Сайтарли спільно з керівництвом районної державної адміністрації та виконкомом сільської ради змогли реалізувати проект ПРО ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» щодо його капітального ремонту, тому цей медичний заклад серед ФАПів району має найкраще матеріальне забезпечення: проведено євроремонт, встановлено електроопалення, електробойлер, санвузол.
У результаті реформування медичної галузі – заклад підпорядковується КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги», керівник якого контролює роботу закладу.
Володимир Мошенець, відвідавши ФАП, відмітив, що доріжки для підходу до нього розчищені від снігу, у приміщенні належний порядок, фельдшер приймає пацієнтів у звичному режимі.
«Розвиток, підтримка медичної галузі, наближення її до населення – ось основні завдання діючої влади. Ми маємо створити необхідні сучасні умови для людей, які приходитимуть за допомогою до лікаря. Адже у рамках реформування, жителі повинні відчути покращення в реальному житті, а не почути про це по телебаченню», – наголосив заступник голови районної державної адміністрації.
Під час робочого візиту Володимир Мошенець здійснив також контроль за розчисткою доріг на території сільської ради для забезпечення жителів продуктами першої необхідності.

Корисні посилання