У Нижньосірогозькій бібліотеці до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели аукціон думок «СНІД – не для мене»

01.12.2014 19:28:00

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 28 листопада в центральній районній бібліотеці було проведено аукціон думок «СНІД – не для мене», на який були запрошені учні 9 класу Нижньосірогозької ЗОШ І-Ш ступенів

Напередодні Всесвітнього дня  боротьби зі СНІДом 28 листопада в центральній районній бібліотеці було проведено аукціон думок «СНІД – не для мене», на який були запрошені учні 9 класу Нижньосірогозької ЗОШ І-Ш ступенів. 
Перед ними виступила Інна Жукова – спеціаліст І категорії відділу соціальної роботи Нижньосірогозького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вона висвітлила історію виникнення ВІЛ/СНІДу, шляхи передачі, методи профілактики та фактори ризику, було продемонстровано слайди про відомих людей, які померли від СНІДу, відеоролики по методах профілактики. 
Користувачі обмінялися думками щодо ситуації в світі, ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою, а також проведено анкетування, в якому задавалися питання про їхнє відношення до цієї хвороби, про те, як уберегтися від зараження нею.

Корисні посилання