У Нижньосірогозькій лікарні відбулась конференція «Зупини ВІЛ/СНІД»

02.12.2014 22:25:00

З метою реалізації забезпечення інформаційно-просвітницьких заходів з питань доступності діагностики, лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та залучення до роз’яснювальної роботи з цього питання медичних працівників, у Нижньосірогозькій центральній районній лікарні відбулася конференція «Зупини ВІЛ/СНІД»

З метою реалізації забезпечення інформаційно-просвітницьких заходів з питань доступності діагностики, лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та залучення до роз’яснювальної роботи з цього питання медичних працівників, у Нижньосірогозькій центральній районній лікарні відбулася конференція «Зупини ВІЛ/СНІД». Доповідачем була завідувач загально-хірургічним відділенням лікар акушер-гінеколог Тетяна Гладун, яка акцентувала увагу на виконанні клінічного сценарію проведення профілактики вертикальної трансмісії ВІЛ від матері до дитини.
Лікар дерматовенеролог Олена Пономаренко звернула увагу присутніх на принципи добровільного консультування та тестування пацієнтів із захворюваннями, які передаються статевим шляхом. Про особливості консультування споживачів наркотиків доповів лікар-нарколог Володимир Зозуля. Резюмував конференцію лікар-інфекціоніст Віктор Василенко, який зупинився на епідситуації в країні, області, районі по поширенню ВІЛ-інфекції/СНІД та ознайомив присутніх із заходами протидії.

Корисні посилання