У Нижньосірогозькій РДА провели методичне навчання для керівників та членів лекторських груп

21.05.2014 17:35:00

19 травня 2014 року в залі засідань районної державної адміністрації проведено чергове методичне навчання керівників та членів інформаційно-пропагандистських і лекторських груп районної державної адміністрації

19 травня 2014 року в залі засідань районної державної адміністрації проведено чергове методичне навчання керівників та членів інформаційно-пропагандистських і лекторських груп районної державної адміністрації.
На навчання були запрошені голова районної державної адміністрації Павло Павлов, керівник апарату районної державної адміністрації Володимир Кишкань, керівники районних служб, організацій, установ та члени трудових колективів. Було розглянуто такі теми: «Європейські перспективи України. Проблеми децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування України в контексті наближення до європейських стандартів», «Інформування населення щодо прав та обов’язків Державної прикордонної служби України».
Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики преси та інформації, зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації Ірина Сабадаш ознайомила всіх присутніх з історією виникнення Європейського союзу та з перспективами взаємовідносин України та ЄС. Окрім цього, до відома присутніх була доведена інформація про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади). Крім цього, всіх присутніх було проінформовано щодо прав та обов’язків Державної прикордонної служби України. Всі питання винесені на методичне навчання було розглянуто, отриману інформацію було взято довідома.

Корисні посилання