У Нижньосірогозькому районі на семінарі-нараді обговорили досягнення у галузі землеробства

13.06.2014 16:37:00

11 червня 2014 року управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації на базі ТОВ «Агротехнології» село Братське, Нижньосірогозького району, Херсонської області проведено семінар-нараду з питань насінництва, зрошуваного та богарного землеробства, застосування мінеральних добрив за участю представників наукових установ

11 червня 2014 року управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації на базі ТОВ «Агротехнології» село Братське, Нижньосірогозького  району, Херсонської області проведено семінар-нараду з питань насінництва, зрошуваного  та богарного землеробства, застосування мінеральних добрив за участю представників наукових установ.
Директор ТОВ «Агротехнології» Іван Яців та команда його фахівців щорічно організовують подібні заходи, аби представити свої досягнення в галузі землеробства, а останні два роки – насінництва. Тут не бояться експериментувати, впроваджувати прогресивні технології, вирощувати нові сорти, співпрацювати з науковцями і представниками провідних українських і іноземних компаній по виробництву засобів захисту рослин, мінеральних добрив, техніки та ін.
Ось і цього разу для участі в нараді було запрошено голову районної державної адміністрації Павла Павлова, представників компаній «Піонер», «Сінгента», «Мінераліз», «Імперіал Агро ЛТД» та ФОП М.І.Локтєв. Усі вони вже протягом кількох років співпрацюють з ПП «Агротехнології».
Голова районної державної адміністрації Павло Павлов зазначив у своєму виступі: «Організація подібних заходів дає можливість презентувати досягнення Сірогозщини, в особі таких підприємств, як «Агротехнології» на обласному рівні. Адже в районі працює 17 потужних сільськогосподарських підприємств. І кожне з них накопичило чималий практичний досвід роботи по вирощуванню сільськогосподарських культур з урахуванням місцевих погодних і кліматичних умом, складу ґрунтів та ін. Цей досвід вартий уваги, вивчення й подальшого впровадження».
Учасникам агросемінару було запропоновано оглянути кілька демонстраційних ділянок на яких вирощуються гібриди ріпаку, соняшнику, різні сорти озимої пшениці, озимого і ярового ячменю, аби пересвідчитися в перевагах та недоліках кожної з культур в умовах зрошуваного і богарного землеробства.
Так компанія «Піонер» запропонували ознайомитися з лінією озимого ріпаку в умовах товарного виробництва. 
Фірма «Сінгента» – з демо-посівом 10 гібридів соняшнику й результатом застосування препаратів захисту рослин.
«Мінераліз Україна» презентувала застосування своїх препаратів – рідких комплексних добрив з мікроелементами, яким нині немає аналогів на ринку України.
Компанія «Імперіал Агро ЛТД» – зрошувальну техніку і результат переобладнання «Фрегатів». Також ця компанія є менеджером по реалізації насіннєвого матеріалу виробленого в ТОВ «Агротехнології».
Херсонський підприємець Михайло Лаптєв представив реалізацію спільного з агротехнологівцями еко-проекту по застосуванню витяжки поживних і біологічно активних речовин з пташиного посліду, яка не тільки живить рослини, а й виводить з них токсини.
Крім цього під час семінару було поставлено чимало питань, які стосуються технологічного процесу вирощування вищевказаних культур і на всі ці запитання вичерпні відповіді надали спеціалісти ТОВ «Агротехнології».

Корисні посилання