У Нижньосірогозькому районі обговорили підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення

17.06.2014 19:01:00

В Нижньосірогозькому районі робочою групою розглянуто питання щодо підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення, трудових ресурсів та забезпечення збільшення надходжень до місцевих бюджетів

В Нижньосірогозькому районі робочою  групою розглянуто питання щодо підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення, трудових ресурсів та забезпечення збільшення надходжень до місцевих бюджетів.
З метою виконання доручення голови районної державної адміністрації від 27 травня 2014 року №16-д з 02 червня по 13 червня працювала робоча група по питанню щодо підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення, трудових ресурсів та забезпечення збільшення надходжень до місцевих бюджетів.
 
Підведено підсумки обговорення даного питання. На сьогоднішній день у районі завдяки організації скоординованої роботи місцевих органів влади та районних служб щодо забезпечення повноти мобілізації податків і зборів до місцевих бюджетів та пошуку додаткових джерел для їх наповнення, досягнено певних позитивних результатів.
 
Проведено роботу щодо розробки аналітичної системи, яка надасть можливість підвищити ефективність контролю за використанням земель сільськогосподарського призначення та трудових ресурсів, збільшити надходження податків до бюджетів територіальних громад району.
 
Система базується на аналізі інформації про використання земель сільськогосподарського призначення суб’єктами господарювання, використання трудових ресурсів та сплати податків.
 
Результатом роботи системи було виявлено низку невідповідностей використання трудових ресурсів сільгосппідприємствами, приватними підприємцями, а головне – збільшення сплати податків до місцевих бюджетів.
 
За результатами проведеної роботи і враховуючи пропозиції та зауваження, висловлені у ході обговорення, робочою групою запропоновано звернути увагу сільських, селищного голів на проведення роботи по перегляду чинних договорів оренди земельних ділянок щодо відповідності ставок оренди вимогам Податкового кодексу України та надходження податків і зборів до місцевих бюджетів, вишукувати резерви щодо їх наповнення, сприяти легалізації робочих місць.

Корисні посилання