У Нижньосірогозькому районі обстежили матеріально-побутові умови 161 ветерана, заповнили 44% соціальних паспортів

20.02.2014 16:46:00

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Шилкіна відбулася зустріч з уповноваженими представниками сільських, селищної рад, в ході якої були обговорені питання визначення соціально-побутових потреб та потреб у медичній допомозі ветеранів Великої Вітчизняної війни з метою внесення даних в соціальний паспорт ветерана

З метою реалізації в регіонах завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління (у контексті відзначення Дня захисника Вітчизни та виконання Указу Президента України від 19.10.2012 №604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»), реалізація у регіонах завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, а також підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною» під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Шилкіна відбулася зустріч з уповноваженими представниками сільських, селищної рад, в ході якої були обговорені питання визначення соціально-побутових потреб та потреб у медичній допомозі ветеранів Великої Вітчизняної війни з метою внесення даних в соціальний паспорт ветерана.
У січні 2014 року в районі розпочата робота по заповненню соціальних паспортів ветеранів з визначенням їх потреб. На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебувають 364 ветерани Великої Вітчизняної війни. На даний час проведено обстеження матеріально-побутових умов 161 ветерана, заповнено 44% соціальних паспортів. У соціальному паспорті міститься інформація щодо соціально-побутових умов проживання ветерана, стану його здоров’я, потреби в обслуговуванні, надання пільг, компенсацій, соціальної допомоги тощо. Завершити заповнення соціальних паспортів планується до 01 квітня поточного року. Отриману інформацію буде проаналізовано з метою врахування індивідуальних потреб ветеранів війни та покращення їх медичного і соціального обслуговування.
Це також дозволить органам місцевої влади більш точно прорахувати всі необхідні витрати на соціальне та медичне забезпечення ветеранів і закласти їх у відповідні бюджети. У своєму виступі голова районної державної адміністрації  Олександр Шилкін наголосив, що: «Працівники всіх структурних підрозділів органів влади району повинні з належною увагою ставитись до звернення громадян, особливо, людей похилого віку та представників незахищених верств населення. Зважаючи на те, що учасників Великої Вітчизняної війни з кожним роком стає дедалі менше, голова райдержадміністрації закликав мешканців району до посилення уваги до тих, хто, ризикуючи власним життям, захищав Батьківщину. Зокрема, за його словами, слід виховувати підростаюче покоління в дусі патріотизму та на прикладах мужності ветеранів».

Корисні посилання