У Нижньосірогозькому районі обговорили цілі та підходи викладання предмету «Захист Вітчизни»

24.02.2014 23:00:00

З метою вдосконалення рівня педагогічної майстерності вчителів Захисту Вітчизни у лютому 2014 року на базі опорної школи з військово-патріотичного виховання школярів відбувся районний семінар з теми «Сучасні підходи до викладання предмету «Захист Вітчизни». Форми військово-патріотичного виховання»

З метою вдосконалення рівня педагогічної майстерності вчителів Захисту Вітчизни, удосконалення та збагачення знань педагогів з предмету у лютому 2014 року на базі опорної школи з військово-патріотичного виховання школярів (Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) відбувся районний семінар з теми «Сучасні підходи до викладання предмету «Захист Вітчизни». Форми військово-патріотичного виховання».
У ході семінару педагоги визначили основні цілі, задачі викладання предмету «Захист Вітчизни», розглянули актуальні питання щодо впровадження активних та інтерактивних форм і методів навчання на уроках, напрями, методи, завдання і форми військово-патріотичного виховання. 
Під час практичної частини учасники семінару відвідали та обговорили урок із «Захисту Вітчизни» в 11 класі на тему «Перша допомога при ушкодженні зброєю масового ураження», який підготував і провів учитель Нижньоторгаївської ЗОШ І-ІІІ Микола Копенко. Дуже захоплюючим було військово-спортивне свято «Малі олімпійські ігри», організоване педагогами школи Яною Харченко, Миколою Копенко, Вадимом Пилипенко.

Корисні посилання