У Нижньосірогозькому районі обговорили забезпечення інвалідів об’єктами інженерно-транспортної інфраструктури

09.10.2013 19:24:00

З метою реалізації ініціатив Президента України 09 жовтня 2013 року відбулось засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

З метою реалізації ініціатив Президента України щодо реалізації проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення 09 жовтня 2013 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Юлії Пацюк відбулось засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. 
На розгляд комітету було винесено питання «Про забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на територіях сільських та селищної рад району». 
З даного питання доповідала завідувач сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації Сєрвіназ Джепарова. Вона проінформувала присутніх, що на даний час більшість об’єктів соціально-культурної сфери району облаштовані пандусами, на окремих адмінбудівлях встановлені кнопки виклику. Зокрема, із 15 приміщень органів виконавчої влади встановлено 13 пандусів, щодо закладів освіти, то із 15 існуючих загальноосвітніх закладів, 14 мають пандуси, 4 дошкільні навчальні заклади із 13 існуючих мають пандуси, Братська школа-сад має кнопку виклику, 3 заклади мають вільний доступ. 
Стосовно закладів культури району із 18, 14 мають пандуси і 1 заклад – вільний доступ. В районі функціонує 14 ФАПів 10 з яких оснащенні пандусами, ФАП на території Новопетрівської сільської ради має вільний доступ. Із 80 зазначених об’єктів торгівлі та громадського харчування обладнані пандусами 31 об’єкт, а 16 мають вільний доступ.
Заступником голови районної державної адміністрації Юлією Пацюк було проаналізовано отриману інформацію і рекомендовано установам, організаціям району адмінбудівлі, яких знаходяться на території сільських та селищної рад, у яких не встановлені пандуси або, які не пристосовані для осіб з обмеженими фізичними можливостями створити безперешкодний доступ до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів району.

Корисні посилання