У Нижньосірогозькому районі обговорили стан виконання страхової медицини за 2013 році

01.02.2014 00:17:00

У січні 2014 року в Нижньосірогозькій центральній районній лікарні з метою реалізації у 2013 році проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України було проведено засідання круглого столу»

У січні 2014 року в Нижньосірогозькій центральній районній лікарні з метою реалізації у 2013 році проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення та підтримки ініціатив місцевих громад було проведено засідання круглого столу» за участю голови районної державної адміністрації Олександра Шилкіна та медичного колективу.
В ході засідання було обговорено стан виконання страхової медицини в 2013 році в районі. Зокрема, голова районної державної адміністрації зазначив: «Однією із інновацій минулого року була страхова медицина. Херсонщина стала першою, на якій було впроваджено страхову медицину. Реформування медичної галузі – це пріоритетне завдання діяльності влади, а відкриття пунктів швидкої медичної допомоги дає можливість наблизити медичні послуги до людей. Зокрема, головним завдання що потає зараз це взаємовідносин між владою і суспільством та належна підтримка ініціатив місцевих громад. Територіальні громади мають долучатися до вирішення проблем територій, спільно з владою. Що, відповідно значно покращить рівень довіри населення».
Головний лікар Геннадій Гомон повідомив: «В районі проведена організаційна робота по впровадженню медичного страхування: укладено договори, визначені відповідальні особи за роботу із страховими компаніями, а також переліки медичних послуг та застраховано медичних працівників області». На зустрічі було зазначено, що робота в цьому напрямку буде продовжуватись і в 2014 році.

Корисні посилання