У Нижньосірогозькому районі обговорили питання забезпечення дітей-інвалідів засобами реабілітації

13.08.2013 15:40:53

В рамках виконання в районі завдань Президента України щодо реалізації у регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини 12 серпня 2013 року на семінарі-навчанні були обговорені питання щодо забезпечення дітей-інвалідів умовами для виховання у сім’ї та необхідними засобами реабілітації

В рамках виконання в районі завдань Президента України щодо реалізації у регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини 12 серпня 2013 року в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання з батьками дітей-інвалідів, на якому були обговорені питання щодо забезпечення дітей-інвалідів умовами для виховання у сім’ї та необхідними засобами реабілітації. Спеціалісти управління проінформували батьків дітей-інвалідів про зміни у чинному законодавстві та збільшення у 2013 році надбавки по догляду за дитиною-інвалідом; розповіли про нові можливості отримання реабілітаційних послуг.  
Відтепер відповідно до Закону України «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» розмір надбавки по догляду за дитиною-інвалідом підгрупи А підвищено з 50% до 100% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, що виплачується до державної соціальної допомоги. В районі відповідне підвищення стосується 4 дітей-інвалідів. 
За рахунок коштів обласного бюджету діти-інваліди, хворі на ДЦП, з 2013 року матимуть можливість за медичними показаннями проходити курс реабілітації в Центрі реабілітації «Акварель» (м.Скадовськ), де основним заходом реабілітації є курс дельфінотерапії. На даний час в районі прийнято 1 заяву від батьків дитини-інваліда на проходження курсу реабілітації в даному закладі. Всього з початку 2013 року курс реабілітації у центрах соціальної реабілітації дітей-інвалідів пройшли 3 дитини-інваліди, в тому числі 1 дитина – у закладі поза межами області.

Корисні посилання