У Нижньосірогозькому районі обговорили питання соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

18.10.2013 00:48:00

15 жовтня 2013 року начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Пашко та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Кузнєцова провели засідання «круглого столу» з питань виявлення сімей, які опинилися с складних життєвих обставинах, та надання їм підтримки

З метою реалізації ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки 15 жовтня 2013 року в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Пашко та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Кузнєцова провели засідання «круглого столу» з питань виявлення сімей, які опинилися с складних життєвих обставинах, та надання їм підтримки. 
Під час «круглого столу» було обговорено розроблені Мінсоцполітикою законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах» та проекти постанов Кабінету Міністрів України щодо порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, та порядку виявлення, надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. 
“Даними проектами пропонується закріпити за центрами соціальних служб і фахівцями із соціальної роботи безпосередньо здійснення соціальної роботи. Крім того, такі фахівці працюватимуть з усіма сім’ями, які потрапили у складні життєві обставини, а не тільки з сім’ями, які мають дітей”, – зазначив голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін. За словами Міністра соціальної політики Наталії Королівської усі ці кроки допоможуть реалізувати Соціальні ініціативи Президента, в рамках яких визначено нові підходи до підтримки сімей. 
В роботі «круглого столу» взяли участь представники управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей районної державної адміністрації. Учасники обговорили питання надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Спеціалісти соціальних служб району обмінялися думками щодо покращення роботи в цьому напрямку.

Корисні посилання