У Нижньосірогозькому районі відкрили оновлене хірургічне відділення

31.08.2013 01:10:00

У Нижньосірогозькому районі відкрили капітально відремонтоване перев’язочне хірургічне відділення та палати терапевтичного відділення, на ремонт яких було використано бюджетних та спонсорських коштів у сумі 30 тис. грн

У Нижньосірогозькому районі відкрили капітально відремонтоване перев’язочне хірургічне відділення та палати терапевтичного відділення, на ремонт яких було використано бюджетних та спонсорських коштів у сумі 30 тис. грн. Участь в урочистому відкритті прийняв заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Андрій Пасіка. 
Головний лікар Геннадій Гомон показав медичне обладнання, яке було закуплене Нижньосірогозькою центральною районною лікарнею – аналізатор клівер для визначення глюкози в крові вартістю 15 тис. грн та щільну лампу ЩЛ 2Б та стіл електропідйомник вартістю 15 тис. грн.
У перев’язочній хірургічного відділення та в палатах терапевтичного відділення було замінено дерев’яні вікна на металопластикові, встановлено нові меблі. В палатах терапевтичного відділення встановлено нову сантехніку.

Корисні посилання