У Нижньосірогозькому районі презентували книгу Юрія Безуха «Казки жовтого бичка»

23.12.2014 00:29:00

Напередодні Дня Святого Миколая в центральній районній бібліотеці було презентовано нову книжку місцевого автора, лікаря терапевта центру первинної медико-санітарної допомоги Юрія Безуха «Казки жовтого бичка»

Напередодні Дня Святого Миколая в центральній районній бібліотеці було презентовано нову книжку місцевого автора, лікаря терапевта центру первинної медико-санітарної допомоги Юрія Безуха «Казки жовтого бичка».
На захід завітали заступники голови райдержадміністрації Оксана Полуекто та Людмила Гладун, селищний голова Олександр Грушко, художники Сервіназ Джепарова і Юрій Вакуленко, вчителі й учні Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів, рідні та друзі автора, а також шанувальники його творчості.
Юрія Безуха вітали з визначним життєвим успіхом заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гладун, краєзнавець, колишній агроном Микола Дєєв, учні Нижньосірогозької загальноосвітньої школи та вихованці районної школи естетичного виховання.
Світлі й добрі книги Юрія Безуха виконують ту ж місію, що й автор – лікують і очищають наші душі від скверни, зла та дрібноти, вчать бачити значне й суттєве. Кожна книга неповторна: тут краєзнавство й художньо-документальні твори, поезія і філософія. Про рівень творчих робіт нашого земляка свідчить факт виходу в Берліні його книги «Врата Вечности».
І ось нове маленьке диво – дитяча збірочка «Казки жовтого бичка» з чудовими ілюстраціями наших земляків Сервіназ Джепарової та Юрія Вакуленка.  Книга в доступній, ненав’язливій формі вчить любити навколишній світ, диких і свійських тварин, своїх рідних та близьких, і завдяки цьому любити свій край, свою землю, свою найкращу в світі країну – Україну. Збірочка – двомовна, і це теж свідчення того, що ми – єдиний народ, який нікому не вдасться роз’єднати й розділити. 
Як було зазначено на презентація книга адресується дітям дошкільного й шкільного віку, а також стане у нагоді молодим батькам, бабусям і дідусям, всім тим, хто не втратив здатності за буденним бачити казкове, людям з відкритими очима й серцем.

Корисні посилання